ForumZdjęciaDownload StatystykiAdministratorzy Kontakt i adresCentralna komisja egzaminacyjna (cke.edu.pl)

 Ogłoszenie 
Plan Lekcji           O naszej szkole w prasie          Matura          Losy absolwentów
Witamy Gość
Obecny czas to 2017-05-26, 16:52

Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zapamiętaj 
Zapomniałem hasła
Rejestracja

Menu
Szkoła
Organizacja
Osiągnięcia
Z życia szkoły
Forum
Strona Główna
Rejestracja
Dla Kandydatów
Pedagog, Psycholog, Biblioteka
Uczniowie i Absolwenci
Dokumenty szkolne

Projekty realizowane w II LO:
PROJEKTY UNIJNE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWAKlub Europejski_EUROSTOP

PATRONATY
Zajęcia pozalekcyjneREDAKCJAKto jest na Forum
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum:
2 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 51 Gości
Z zarejestrowanych:
Elzbieta Mizio, Ola Solarz
Użytkowników w ostatniej godzinie:51
[ Kto jest na Forum ]
Na Forum jest 23 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 23 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Najwięcej użytkowników 657 było obecnych 2007-06-29, 17:12

Statystyki
Nasi użytkownicy napisali 4798 postów, 2780 tematów
Mamy 113 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: WojtekP

Najaktywniejsi użytkownicy
Elzbieta Mizio  postów 2566
admin  postów 235
ewelina  postów 189
Ewelina Mika  postów 131
karolina  postów 121
Fikulina  postów 105
Carmen  postów 87
momos  postów 75
Upadła Anielica  postów 75
belfer  postów 74

Ostatnie zdjęcia
Tytuł zdjęcia: II LO szeroko otworzyło swoje drzwi
Wysłał: Elzbieta Mizio
Wysłany: 2017-05-24, 01:00
Odsłon: 162
Komentarze: 0
Tytuł zdjęcia: II LO szeroko otworzyło swoje drzwi
Wysłał: Elzbieta Mizio
Wysłany: 2017-05-24, 01:00
Odsłon: 170
Komentarze: 0
Tytuł zdjęcia: II LO szeroko otworzyło swoje drzwi
Wysłał: Elzbieta Mizio
Wysłany: 2017-05-24, 01:00
Odsłon: 175
Komentarze: 0
Tytuł zdjęcia: II LO szeroko otworzyło swoje drzwi
Wysłał: Elzbieta Mizio
Wysłany: 2017-05-24, 01:00
Odsłon: 172
Komentarze: 0

Strona WWW II LO w Lubartowie


II LO szeroko otworzyło swoje drzwi
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-23, 11:53

Publikacja lubartowiak.com.pl
Publikacja tubalubartowa.pl

ALBUM

22 maja w II LO im. Piotra Firleja odbył się Dzień Otwartych Drzwi
dla wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych
,
którzy chcieliby kontynuować swoją edukację w tej placówce.
Odwiedzających naszą szkołę było tak wielu, że ich wizyta została zorganizowana w dwóch turach.
Tego dnia na gimnazjalistów czekało wiele atrakcji.

Gości powitała w Sali Konferencyjnej pani Dyrektor Halina Zdunek, która przedstawiła gimnazjalistom ofertę edukacyjną i zarys działalności szkoły. Zapewniła również młodzież o tym, że wraz ze zmianą swojej siedziby, II LO zyska samodzielność, nową tożsamość i nadal będzie rzetelnie pracować na swoją renomę.
Następnie przyszli licealiści obejrzeli występ młodych artystów, którzy w humorystyczny sposób pokazali, że również w dziedzinie rozwoju artystycznego nasza szkoła oferuje wiele możliwości. Uczniowie II LO przedstawili kilka skeczy z wieczorku poetyckiego „Zrób kabaret” zorganizowanego w tym roku szkolnym, a zespół muzyczny wykonał utwory, które wprawiły przybyłych gości w dobry nastrój. Prawdziwą niespodzianką był zorganizowany w szkolnym patio piknik połączony z zabawami, którym towarzyszyły muzyka i zdrowa rywalizacja.
Goście zostali również oprowadzeni przez licealistów po szkole: w salach lekcyjnych obserwowali doświadczenia chemiczne i fizyczne przeprowadzane przez starszych kolegów, dowiedzieli się o szerokiej skali działalności np. Szkolnego Klubu Wolontariusza „Anioły z II LO” , SKKT „Azymut”, grupy teatralnej Scena 44, Szkolnego Klubu Europejskiego „Eurostop” czy Kawiarni Poetów. Przy stoiskach informacyjnych mogli zasięgnąć informacji z pierwszej ręki, czyli porozmawiać z licealistami o specyfice poszczególnych klas oraz ich rozszerzeniach. Dodatkowo uczniowie II LO promujący idee sprawiedliwego handlu „Fairtrade” częstowali gości własnymi wypiekami oraz napojami.

Dzień Otwartych Drzwi został przygotowany dzięki współpracy całej społeczności II LO: uczniów, nauczycieli i Dyrekcji szkoły, którzy starali się jak najlepiej przybliżyć gimnazjalistom działania i osiągnięcia szkoły oraz pokazali, że oprócz wysokiego poziomu nauczania II LO stworzy każdemu możliwość rozwijania własnych pasji i zainteresowań w przyjaznej atmosferze.Zapraszamy do II LO :)


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

SKKT Azymut szkoli przedszkolaków w terenie
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-23, 11:49
ALBUM

17 maja członkowie SKKT "Azymut" wraz z opiekunami, p. Katarzyną Płaszczewską i p. Łukaszem Wasylukiem, zorganizowali dla Przedszkola Miejskiego nr 4 w Lubartowie gry i zabawy terenowe. Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach projektu edukacyjnego "Z biegiem Wisły".
Impreza rozpoczęła się powitaniem młodzieży przez panią dyrektor Bożenę Stawrew, panią wicedyrekor Zytę Osiej oraz przez opiekunów "zerówek". Po zapoznaniu z dziećmi wyruszyliśmy na mini Marsz na Orientację w kierunku rzeki Wieprz. Trasa łącznie liczyła około 5 kilometrów, co dla dzieci było nie lada wyzwaniem. Po dotarciu nad rzekę rozłożyliśmy kocyki i urządziliśmy piknik. Drożdżówki oraz soczek na łonie natury smakowały wyśmienicie. Pełne energii przedszkolaki spisały się na medal podczas tańców, zabaw i konkursów przygotowanych przez animatorkę - Natalię Kosior, przewodniczącą naszego klubu. Dodatkową atrakcją dla maluchów była piosenka o rzekach Wisła i Wieprz, napisana specjalnie na tę okazję przez tegorocznego absolwenta naszej szkoły, Jakuba Grzegorczyka. Wszyscy zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzy, wracali nucąc piosenki. Wycieczka sprawiła radość nie tylko małym pociechom, ale również młodzieży i opiekunom.


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

''Moja mała ojczyzna''
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-23, 11:40
ALBUM

Dnia 18 maja 2017 r. w Zespole Szkół w Kamionce został przeprowadzony
XX Wojewódzki Konkurs Filatelistyczny z cyklu "Moja mała ojczyzna".
Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem
„Poznajemy Gminę Kamionka i wiedzę o podstawach filatelistyki".
W konkursie naszą szkołę reprezentowały: Iga Szpanbrukier, Karolina Grabowska i Klaudia Pydyś.
Eliminacje rozpoczęły się uroczystym przywitaniem zgromadzonych na sali gimnastycznej gości przez Panią Dyrektor ZS w Kamionce - Urszulę Wałejko. Następnie uczniowie z trzech grup wiekowych (szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych) przystąpili do napisania konkursowego testu wiedzy o gminie Kamionka i podstawach filatelistyki. Po ukończeniu pracy uczestnicy mogli udać się do kawiarenki na słodki poczęstunek. Kolejnymi punktami programu były zwiedzanie parku i Muzeum Socrealizmu w Kozłówce oraz część artystyczna przygotowana przez uczniów szkoły w Kmionce.
Finałem tego spotkania było uroczyste ogłoszenie wyników konkursu – wśród nagrodzonych znalazły się uczennice II LO:

Karolina Grabowska (klasa 1d) i Klaudia Pydyś (klasa 1c) zajęły ex aequo II miejsce, a Iga Szpanbrukier (klasa 1d) - miejsce III.

Uczniowie z każdej grupy wiekowej, którzy zajęli miejsca od I do III lub otrzymali wyróżnienie, dostali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, m.in gry planszowe i przedmioty związane z filatelistyką.
Po zakończeniu wszyscy udali się na wspólny obiad. Podczas konkursu panowała bardzo miła atmosfera, a zgromadzeni goście mogli pogłębiać swoją wiedzę o regionie i filatelistyce podziwiając znajdujący się na sali gimnastycznej zbiór znaczków pocztowych oraz wystawę zdjęć związanych z Gminą Kamionka.

Opiekunem uczennic była Pani Katarzyna Płaszczewska.

Klaudia Pydyś, klasa 1c.


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

II LO goscinnie na SGGW w Warszawie.
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-23, 11:32

Strona WNE SGGW
ALBUM
19 maja 2017r. młodzież z II LO wraz z p.Elżbietą Mizio odwiedziła mury SGGW w Warszawie
w ramach DNI OTWARTYCH UCZELNI.


Współpracę ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego II LO rozpoczęło od przystąpienia do programu edukacji ekonomicznej przeznaczonego dla uczniów szkół średnich i prowadzonego w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Celem Akademii jest przybliżenie zagadnień związanych z przedsiębiorczością, przedstawienie postaw przedsiębiorczych, wskazanie na konieczność rozwijania pomysłów innowacyjnych i aktywności edukacyjnej wśród młodych ludzi. W dniu 27.02.2017r. II LO podpisało umowę patronacką o współpracy.

Uczniowie w trakcie roku szkolnego uczestniczyli w cyklu wykładów z zakresu: ekonomii, zarządzania, finansów i rachunkowości, logistyki, agrobiznesu itp. oraz odbyli osiem lekcji na platformie edukacyjnej. Każda lekcja kończyła się testem sprawdzającym wiedzę uczniów. Podejście do testów było jednorazowe, bez możliwości ich poprawy. 07.04.2017 w progach naszej szkoły gościliśmy wykładowców SGGW, którzy przeprowadzili dwa wykłady dla naszych uczniów. Pierwszy wykład pt. "Globalna wioska" wygłosiła dr inż. Elżbieta Kacperska, która w bardzo ciekawy i przystępny sposób przybliżyła uczniom wady i zalety globalizacji świata. Młodzież uświadomiła sobie, jak nieuchronny jest to proces i w jaki sposób współczesny człowiek staje się jego częścią. Drugi wykład pt "Bankowość biometryczna" poprowadziła mgr Marta Idasz - Balina - więcej o wykładach. To był I etap Akademii Przedsiębiorczości. Każdy uczeń, który uzyskał wymaganą ilość punktów przechodził do II etapu, który miał miejsce właśnie 19. maja w Warszawie na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW. Tam został przeprowadzony test wiedzy z zakresu przedsiębiorczości.

Cieszymy się bardzo z sukcesów naszych uczniów, którzy rozwiązali testy na poziomie min. 70% i otrzymali tytuły finalistów (Patrycja Adamczyk 2e, Adriana Franczak 2e, Karol Iwanek 2e, Olga Kujawa 2e, Katarzyna Lipska 2e, Aleksandra Mazurek 2e oraz Kaja Karwacka 1a).
Radość nasza jest tym większa, że Kaja Karwacka z kl. 1a była najlepsza w tej edycji konkursu i uzyskała tytuł LAUREATA. Laureaci Konkursu otrzymali Indeksy na WNE, czyli mogą studiować na jednym z pięciu kierunków realizowanych na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW (Ekonomia, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Logistyka oraz Turystyka i Rekreacja).
Więcej o konkursie

W trakcie naszego pobytu na WNE SGGW uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych wykładach poprowadzonych przez pracowników uczelni. Pierwszy wykład pt. "Rynek walutowy w praktyce" poprowadziła dr K. Czech, drugi - "Społeczna odpowiedzialność biznesu w bankowości" przedstawiła mgr M. Idasz-Balina. Prelekcje były bardzo ciekawym i pouczającym uzupełnieniem wiedzy dla naszych uczniów.

22 uczniów otrzymało dyplomy ukończenia Akademii Przedsiębiorczości.

Opiekunem, mentorem i koordynatorem szkolnym projektu Akademia Przedsiębiorczości jest nauczyciel podstaw przedsiębiorczości Elżbieta Mizio.Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji projektu
serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kolejnej już od września ;)


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

''Legenda o Czarciej Łapie''
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-22, 13:28

ALBUM17 maja uczniowie klasy II a wraz z wychowawcą, panią Jolantą Prokopowicz, udali się do Teatru Muzycznego w Lublinie, aby obejrzeć spektakl, w którym brał udział ich kolega Jan Zegar. "Legenda o Czarciej Łapie", bo taki tytuł ma przedstawienie, na stronie teatru jest opisane następująco:
"Zrealizowane z rozmachem widowisko ukazujące wielokulturową twarz XVII wiecznego Lublina - z jego różnorodnością muzyczną, bogactwem kramów i towarów oraz architektury opowiada historię szlachcica Rocha Purchawki, który przekupując sędziów próbował odebrać ziemię wdowie i jej synowi Wojtkowi. Zapewne udałoby mu się to gdyby nie diabelska ingerencja, której skutkiem był sprawiedliwy i korzystny dla kobiety wyrok i słynny odcisk czartowskiej dłoni na stole w Trybunale Koronnym."
Janek wcielił się w rolę Wojtka. Jest to jego pierwsza rola na deskach prawdziwego teatru, ale świetnie poradził sobie z tym wyzwaniem. Spektakl został opracowany na wysokim poziomie, a muzykę grała na żywo orkiestra symfoniczna. Całość zrobiła na nas ogromne wrażenie, a podziw szczególnie wzbudziła gra aktorów, którzy musieli włożyć​ dużo wysiłku w to, aby sztuka była idealnie dopracowana.

Jesteśmy dumni z Janka i życzymy mu dalszych sukcesów! 🙂


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Laureatka Akademii Przedsiębiorczości
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-21, 01:35

Strona WNE SGGW w Warszawie

Zaświadczenie Kai Karwackiej
Publikacja tubalubartowa.pl

Z ogromną radością informujemy, że

KAJA KARWACKA z klasy Ia
została LAUREATKĄ
ogólnopolskiego konkursu z zakresu przedsiębiorczości
przeprowadzonego w ramach Akademii Przedsiębiorczości
na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie.


Kaja dzięki wygranej ma zagwarantowane miejsce na wybranym przez siebie kierunku Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie.Gratulujemy :hurra:


Warto dodać, że FINALISTAMI konkursu zostali:
Patrycja Adamczyk 2e dyplom
Adriana Franczak 2e dyplom
Karol Iwanek 2e dyplom
Olga Kujawa 2e dyplom
Katarzyna Lipska 2e dyplom
Aleksandra Mazurek 2e dyplom.

W II edycji Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW wzięli udział uczniowie z klasy 1a i 2e, a 22 uczniów otrzymało dyplom jej ukończenia.Gratulujemy :super:


Do konkursu uczniów przygotowywała nauczycielka podstaw przedsiębiorczości Elżbieta Mizio, która również jest szkolnym koordynatorem projektu Akademia Przedsiębiorczości w ramach współpracy z WNE SGGW w Warszawie.


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Mistrzostwa Powiatu - Piłka Nożna Dziewcząt
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-19, 22:26

ALBUM
18 maja 2017 na obiektach sportowych przy II LO Lubartów rozegrano
Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt.


Nasza reprezentacja w składzie:
Gomoła Klaudia, Czarnecka Natalia, Ściseł Ola, Kuć Ewelina,
Rybak Gabriela, Wójcik Lidia, Gontarczyk Klaudia, Rybak Karolina,
Nicpoń Karolina, Ostęp Anna, Kosik Adrianna, Kosior Natalia, Kujawa Olga
po bardzo emocjonującym finale - zajęła II miejsce.


Opiekunem zespołu był Ryszard Gierach.


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Znamy wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2017
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-18, 11:00

Publikacja tubalubartowa.pl


Znamy wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2017


Miło nam donieść, że uczniowie naszej szkoły uzyskali bardzo wysokie wyniki w tym konkursie.

Przemysław Podleśny kl.2a – bardzo dobry wynik w kategorii Student dla klas drugich.

6 osób zostało wyróżnionych:

W kategorii Junior klas pierwszych:
Aleksander Wójtowicz kl. 1a
Magdalena Skrzypiec kl. 1a
Kaja Karwacka kl. 1a
Karolina Borówka kl. 1a

W kategorii Student klas trzecich:
Bartosz Mazurek kl. 3a
Wiktoria Kaczorkiewicz kl. 3a

Opiekunem klasy 2a i 3a jest Pani Ewa Biernacka, a klasy 1a pani Katarzyna Kowalczyk.


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Trójka do potęgi
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-17, 23:02

ALBUM

Publikacja lubartow24.pl
Publikacja lubartowiak.com.pl

Dnia 17 maja 2017r. odbył się w naszej szkole
VI Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny
dla uczniów gimnazjów z powiatu lubartowskiego
„Trójka do potęgi”.


Do konkursu przystąpiło pięć szkół: Gimnazjum nr 1 im Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowie, Gimnazjum im. Marii Curie – Skłodowskiej w Łucce, Gimnazjum w Ostrówku, Zespół Szkół im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamionce, Zespół Szkół w Firleju.


Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego otrzymało
Gimnazjum nr 1 im Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowie


Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i jak co roku ananasy.

W konkursie wzięło udział 19 uczniów.
I miejsce zajęli:
Weronika Gziut (Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, opiekun p. Mirosława Rusznica)
Krzysztof Michałowski (Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, opiekun p. Elżbieta Warszawska)
Artur Przybysławski (Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, opiekun p. Mirosława Rusznica)

II miejsce zajęli:

Emilia Oniszczuk (Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, opiekun p. Elżbieta Warszawska)
Justyna Turowska (Zespół Szkół w Kamionce, opiekun p. Gabriela Zbita)

III miejsce zajęli:
Jan Ślifirczyk (Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, opiekun p. Elżbieta Warszawska)
Nikodem Sadurski (Gimnazjum w Łucce opiekun p. Sławomir Ejsmentewicz)
Katarzyna Kusyk (Gimnazjum w Ostrówku, opiekun p. Marta Mazurek)
Ada Zając (Zespół Szkół w Firleju, opiekun p. Wiesława Rola)

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa w konkursie.

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok.


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Finał koszykówki dziewcząt.
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-17, 22:45


27. 04.2017r. w Białej Podlaskiej drużyna naszego LO wzięła udział
w rozgrywkach finałowych koszykówki dziewcząt "LICEALIADA"
zajmując V miejsce - dyplom

Gratulujemy naszym koszykarkom!


Skład drużyny:
Rybak Karolina II A
Rodzik Marta III B
Nowosad Angelika I D
Gierach Adrianna III E
Gaweł Katarzyna II C
Bordzoł Monika I B
Rusinek Julia II B
Lech Izabela III B
Mazurek Aleksandra II E

Opiekun drużyny - Małgorzata Czarniecka.


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

AMERICAN SCHOOL OF WARSAW
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-16, 14:15

Publikacja tubalubartowa.pl
ALBUM

W dniach 31 marca- 1 kwietnia 2017 r. ogromnej sali gimnastycznej pięknego kompleksu szkolnego American School of Warsaw w Konstancinie-Jeziornej odbył się II Ogólnopolski Drużynowy Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych, sędziowanym przez arcymistrzynię szachową i sędzię klasy międzynarodowej panią Agnieszkę Brustman. Na 22 startujące drużyny zajęliśmy 10 miejsce w szachach błyskawicznych co przy startujących trzech zawodnikach uważamy za sukces oraz 18 miejsce w szachach tempo gry 15 min. Przyjacielska atmosfera zawodów, serdeczne przyjęcie gospodarzy i często podkreślany przez wszystkich fakt, że przyjechali przede wszystkim spotkać się i rozegrać dobre towarzyskie mecze, sprawiły, że rozstaliśmy się z żalem po świetnych 2 dniach i umówiliśmy się na Turniej w przyszłym roku.

Nasza drużyna: Alan Sykut (IIA), Michał Pióro (IIB) oraz Dominika Kula (IIIA)

Opiekun Ryszard GierachKomentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

O uśmiech dziecka
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-16, 14:04

ALBUM
Publikacja tybalubartowa.pl

Dnia 27 kwietnia 2017r. w naszym liceum odbył się XXX Jubileuszowy Turniej Szkół Podstawowych klas IV-VI “O uśmiech dziecka”. Mieliśmy okazję gościć w naszych progach pobliskie Szkoły Podstawowe – SP1, SP3 i SP4. O godzinie 10 rozpoczęła się rywalizacja drużyn. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta Lubartowa p. Janusz Bodziacki oraz Wice Dyrektor II LO p. Teresa Rojek. Uczestnicy mieli do wykonania 14 konkurencji, między innymi były to: sztafeta dziewcząt i chłopców, ringo, kręgle, płotek. Zawodnicy walczyli z ogromną determinacją starając się ze wszystkich sił aby ich zespół osiągnął jak najlepszy wynik.

Rywalizacja była bardzo zacięta i w końcu nadszedł czas wyników, które ogłosiła Teresa Rojek.
1 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa numer 4
2 miejsce Szkoła Podstawowa numer 3
3 miejsce - Szkoła Podstawowa numer1

W przygotowaniach oraz prowadzeniu Turnieju uczestniczyła 25 osobowa grupa uczniów II LO w Lubartowie pełniąc funkcje Młodzieżowych Sędziów Sportowych ( wywiązali się z powierzonego zadania na 6 ). Organizatorem był Pan Ryszard Gierach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :super:Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Dzień Otwarty Szkoły
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-16, 13:51
ALBUM

Drodzy Gimnazjaliści!

Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie
serdecznie zaprasza
Uczniów klas trzecich wraz z nauczycielami i rodzicami


na Dzień Otwarty Szkoły
który odbędzie się 22 maja 2017r. od godziny 9.00
Podczas spotkania, którego gospodarzami będą
Uczniowie Liceum i ich Mistrzowie

* przedstawimy wam ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/2018,
* zaprosimy do czynnego udziały w ciekawych grach i pokazach edukacyjnych
* pokażemy wam czym zajmujemy się po skończonych lekcjach, zapoznamy z działalnością
szkolnego wolontariatu Anioły z II LO
szkolnego koła krajoznawczo turystycznego SKKT Azymut, który organizuje marsze na orientację, wycieczki turystyczne oraz wiele innych przedsięwzięć krajoznawczych szkolnego koła teatralnego SCENA 44, KAWIARNIA POETÓW
* wprowadzimy Was w wyjątkowy klimat Naszego Liceum
* zaprosimy na słodki poczęstunek i umilimy czas występami artystycznymi

MUSICIE NAS POZNAĆ - by móc właściwie wybrać i dołączyć do nas.

POZDRAWIAMY I DO ZOBACZENIA! :super:


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-15, 12:19
Publikacja lubartow24.pl
ALBUM

:serce: :serce: :serce: :serce: :serce:


Od wielu już lat wolontariusze z II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja organizują mnóstwo akcji na rzecz potrzebujących na terenie własnej szkoły, współpracują z instytucjami pomocowymi w Lubartowie, włączają się w akcje ogólnopolskie, od 11 lat prowadzą swoją działalność na Ukrainie- wspierając potrzebujących ,chorych i samotnych Polaków we Lwowie i na Wołyniu. Zawsze są gotowi by wesprzeć tych, którym życie zaplanowało smutny scenariusz. Tym razem cała społeczność uczniowska, koordynowana przez uczniów Szkolnego Klubu Wolontariusza „ANIOŁY Z II LO”, włączyła się w Akcję zbiórki pieniędzy na rzecz Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie - TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM. Wolontariusze 9 maja przygotowali kiermasz ciast, z którego dochód zasilił akcję hospicyjną. Jak zawsze uczniowie i pracownicy II LO pokazali swoją ogromną wrażliwość i gorące serca.

:serce: :serce: :serce: DZIĘKUJEMY :serce: :serce: :serce:
ANIOŁY Z II LO


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Pola Nadziei 2017
Wysłany: Elzbieta Mizio @ 2017-05-13, 19:39
Dyplom

Dnia 9 kwietnia 2017r. członkowie szkolnego wolontariatu "Anioły II LO" wraz z opiekunem Panią Justyną Świderską - Niedobit wzięli udział w organizacji akcji "Pola Nadziei". Akcja ta zorganizowana została już po raz siódmy w ramach prowadzonej działalności charytatywnej na rzecz osób nieuleczalnie chorych. Celem tej inicjatywy jest rozpowszechnianie idei hospicyjnej poprzez uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby osób nieuleczalnie chorych oraz pozyskiwanie funduszy potrzebnych do pełnienia opieki nad podopiecznymi hospicjum domowego i stacjonarnego.

Międzynarodowym symbolem nadziei są żonkile, które towarzyszyły zbiórce funduszy.


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Dzisiaj
Czas: 16:52
26 5 2017
Do końca roku zostało 220 dni.
Imieniny obchodzą: Beda, Filip, Marianna, Paulina, Więcemił, Wilhelmina
Użytkownicy obchodzący dziś urodziny:  Fikulina (27) (złóż życzenia)
Użytkownicy obchodzący urodziny w ciągu następnych 7 dni:
kaska92(25) olaop(23)

20-lecie szkoły


Brązowa Tarcza dla II LO


Certyfikat

Szko?a pod patronatem UMCS

www.topr.pl
Facebook SKKT

II LO Mobilnie:

Zapraszamy pod adresem:

http://mobile.lo2lubartow.pl

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne ;)

 


Ostatnie tematy
» II LO szeroko otworzyło swoje drzwi
» SKKT Azymut szkoli przedszkolaków w terenie
» ''Moja mała ojczyzna''
» II LO goscinnie na SGGW w Warszawie.
» ''Legenda o Czarciej Łapie''
» Laureatka Akademii Przedsiębiorczości
» Mistrzostwa Powiatu - Piłka Nożna Dziewcząt
» Znamy wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2017
» Trójka do potęgi
» Finał koszykówki dziewcząt.

Prognoza pogody na dziś

Szybka rejestracja
Użytkownik:
Hasło: Potwierdź Hasło:
E-mail:
 Płeć: Kobieta Mężczyzna
      

Sponsorzy:Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group