ForumZdjęciaDownload StatystykiAdministratorzy Kontakt i adresCentralna komisja egzaminacyjna (cke.edu.pl)

 Ogłoszenie 
Plan Lekcji           O naszej szkole w prasie          Matura          Losy absolwentów
Witamy Gość
Obecny czas to 2018-06-22, 01:15

Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zapamiętaj 
Zapomniałem hasła
Rejestracja

Menu
Szkoła
Organizacja
Osiągnięcia
Z życia szkoły
Forum
Strona Główna
Rejestracja
Dla Kandydatów
Pedagog, Psycholog, Biblioteka
Uczniowie i Absolwenci
Dokumenty szkolne

Projekty realizowane w II LO:
PROJEKTY UNIJNE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA



Klub Europejski_EUROSTOP

PATRONATY
Zajęcia pozalekcyjne



REDAKCJA



Kto jest na Forum
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum:
1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 30 Gości
Z zarejestrowanych:
Elzbieta Mizio
Użytkowników w ostatniej godzinie:30
[ Kto jest na Forum ]
Na Forum jest 10 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 10 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Najwięcej użytkowników 657 było obecnych 2007-06-29, 17:12

Statystyki
Nasi użytkownicy napisali 5113 postów, 3095 tematów
Mamy 113 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: WojtekP

Najaktywniejsi użytkownicy
Elzbieta Mizio  postów 2881
admin  postów 235
ewelina  postów 189
Ewelina Mika  postów 131
karolina  postów 121
Fikulina  postów 105
Carmen  postów 87
momos  postów 75
Upadła Anielica  postów 75
belfer  postów 74

Ostatnie zdjęcia
Tytuł zdjęcia: Zaświadczenie dla Adriany Franczak
Wysłał: Elzbieta Mizio
Wysłany: Dzisiaj 0:12
Odsłon: 3
Komentarze: 0
Tytuł zdjęcia: Dyplom dla Elżbiety Mizio
Wysłał: Elzbieta Mizio
Wysłany: Dzisiaj 0:11
Odsłon: 2
Komentarze: 0
Tytuł zdjęcia: Wyprawa do Gruzji 2018
Wysłał: Elzbieta Mizio
Wysłany: 2018-06-19, 09:54
Odsłon: 100
Komentarze: 0
Tytuł zdjęcia: Wyprawa do Gruzji 2018
Wysłał: Elzbieta Mizio
Wysłany: 2018-06-19, 09:54
Odsłon: 101
Komentarze: 0

Osiągnięcia - menu:
Wyniki pracy w 2017/2018r.
   Wyniki pracy w 2016/2017r.   Wyniki pracy w 2015/2016r.   Wyniki pracy w 2014/2015r.
   Wyniki pracy w 2013/2014r.   Wyniki pracy w 2012/2013r.   Wyniki pracy w 2011/2012r.
   Wyniki pracy w 2010/2011r.   Wyniki pracy w 2009/2010r.   Wyniki pracy w 2008/2009r.
   Wyniki pracy w 2007/2008r.   Wyniki pracy w 2006/2007r.   Wyniki pracy w 2005/2006r.
   Wyniki pracy w 2004/2005r.   Wyniki pracy w 2003/2004r.   Wyniki pracy w 2002/2003r.
   Wyniki pracy w 2001/2002r.   Wyniki pracy w 2000/2001r.   Wyniki pracy w 1998/1999r.
   Wyniki pracy w 1997/1998r.   Wyniki pracy w 1996/1997r.   Wyniki pracy w 1995/1996r.


Osiągnięcia uczniów II LO
Rok szkolny 2017/2018

Wykaz uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie
w olimpiadach przedmiotowych, konkursach, turniejach, zawodach

Dyplomy uczniów

L.p.

Nazwy konkursów

Uczestnicy zawodów

Nauczyciel prowadzący

1

Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyczna

Przemysław Podleśny udowodnił wywalczył złoto indywidualnie i srebro w drużynie, sięgnął po drugi wynik na świecie!

Ewa Biernacka

2

GALA IT SZKOŁA 2017

II LO otrzymało wyróżnienie za zajęcie 6. miejsca w Polsce - ranking ogólnopolski w VI edycji rankingu IT SZKOŁA oraz tytuł LIDERA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO za zajęcie 1. miejsca w województwie lubelskim - ranking wojewódzki
dyplom LIDERA
statuetka

Elżbieta Mizio

3

V Regionalna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

etap powiatowy
I miejsce - Weronika Pacek (IIg)
II miejsce - Magdalena Skrzypiec (IIa)
III miejsce - Karolina Grzelczak (IIb)

Anna Kowalska

4

XII edycja Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Recytacje z … Noblem”

nagrody dla:
Kingi Danił (Ia), Patrycji Kwaśniewskiej (Ia)
wyróżnienia dla:
Sylwii Piątek (IIIb), Natalii Florek (IIe)

Rafał Wrotkowski
Agnieszka Opolska
Justyna Świderska Niedobit

5

V Regionalna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

Wiktoria Pacek (IIg) zdobyła I miejsce w rozgrywkach finałowych z maksymalnym wynikiem 25 punktów

Anna Kowalska

6

Lubartowski Przegląd Kultury Żydowskiej

Reprezentacja II LO otrzymała wyróżnienie dyplom
Zespół młodzieżowy wystąpił w składzie: Weronika Peterwas, Edyta Chlebiej, Aleksandra Kukiełka, Sara Kusio, Sylwia Piątek, Emilia Oniszczuk, Karolina Borówka oraz Jakub Wójcik.

Paweł Pasikowski

7

Ogólnopolski konkurs filmowy

KRZYSZTOF KASPEREK (2e) otrzymał WYRÓŻNIENIE za swój film MASKI

Justyna Świderska-Niedobit

8

XXI edycja Jesiennego Konkursu Recytatorskiego

Emilia Mitrus otrzymała wyróżnienie w etapie powiatowym

Rafał Wrotkowski

9

Nagroda od Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej

Przemysław Podleśny otrzymał list gratulacyjny oraz nagrodę od Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej.
Największym sukcesem ucznia było zdobycie złotego medalu w zawodach indywidualnych i srebrnego w zawodach drużynowych na Międzynarodowej Olimpiadzie Lingwistycznej w Dublinie

Medal
List Gratulacyjny

10

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Weronika Serwin (3g) zakwalifikowała się do wojewódzkiego etapu Olimpiady

Adam Sabat

11

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym

Karolina Pasek (3g) zakwalifikowała się do wojewódzkiego etapu

Adam Sabat

12

XLIV Olimpiada Historyczna

Mateusz Kaczor i Emil Salczyński (3g) zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

Adam Sabat

13

41. Olimpiada Języka Niemieckiego

Dominik Malessa (II A) został zakwalifikowany do II etapu

Konrad Pcian

14

Ogólnopolskia Olimpiada o Ubezpieczeniach Społecznych pod hasłem "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" edycja 2017/2018

W etapie szkolnym wzięło udział 24 uczniów klas pierwszych.
Najlepsi okazali się:
Maja Nieznaj z klasy 1g
Łukasz Dybała z klasy 1g
Jagoda Unkiewicz z klasy 1c

Elżbieta Mizio

15

XIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej „GWIEZDNY KRĄG”

W II etapie II LO reprezentować będą:
Mateusz Kołodziejczyk (II A)
Marcin Ferenc (II A)
Dorota Kowalczyk (I E)
Adrian Antoniak (I G)

Konrad Pcian

16

XXXVI Olimpiada Języka Łacińskiego

Przemysław Podleśny zakwalifikował się do II etapu

-

17

XIII Olimpiada Przedsiębiorczości

W rywalizacji szkolnej bezkonkurencyjny okazał się MATEUSZ KOŁODZIEJCZYK z klasy 2 a.
Kolejne miejsca w klasyfikacji zajęli:
2 miejsce - Agnieszka Skwarek z klasy 3e
3 miejsce - Brajan Pytka z klasy 3a
4 miejsce - Wojciech Zybała z klasy 3a
5 miejsce - Weronika Witek z klasy 1g.

Elżbieta Mizio

18

Olimpiada Wiedzy o Mediach

Przemysław Szymanek z kl. II c zakwalifikował się do okręgowego etapu

Agnieszka Opolska

19

ŚWIĄTECZNY KONKURS GRAFICZNY PROGRAMU IT SZKOŁA „MAGIA ŚWIĄT”

Udział w konkursie wzięli;
JAKUB BOBIARSKI praca
KATARZYNA KUSYK praca
PAWEŁ ONISZCZUK praca

Elżbieta Mizio

20

STYPENDYŚCI "Lubelskie wspiera uzdolnionych" oraz "Lubelska kuźnia talentów"

Przemysław Podleśny z klasy III a,
Kaja Karwacka z II a,
Emilia Oniszczuk z I a.
dyplom

grona pedagogiczne II LO

21

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

III miejsce na podium wywalczyła nasza uczennica, Weronika Lis z klasy III G,
Kacper Sternik, również z klasy III G, otrzymał wyróżnienie

Adam Sabat

22

XLIV Olimpiada Geograficzna

Anna Romanek (3c) zakwalifikował się do II etapu

Katarzyna Płaszczewska

23

XIX Powiatowy Konkurs Literacki „Opowieści wigilijne 2017”

Anna Romanek z klasy III C otrzymała nagrodę
Michał Bobikowski z klasy I G otrzymał wyróżnienie

Aleksandra Solarz

24

XXVI Wojewódzki Konkurs Literacki „Moje Boże Narodzenie” pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

Anna Romanek z klasy III C ora Michał Bobikowski z klasy I G otrzymali nagrody

Aleksandra Solarz

25

Szkolny konkurs filmowy

zwycięskim filmem został klip nagrany przez klasę I G
klasyfikacja końcowa:
I G - 283 lajki
I C - 270 lajków
I A - 48 lajków

Elżbieta Mizio

26

XLII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Brian Pytka, Emilia Oniszczuk, Przemysław Podleśny, Artur Przybysławski zakwalifikowali się do 2 etapu

Przemysław Oniszczuk

27

XXVI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża

Maja Sidor (2d) zdobyła III miejsce

Agnieszka Budzyńska

28

Olimpiada Chemiczna

Jan Adamek (II a) i Przemysław Podleśny (IIIa) zakwalifikowali się do drugiego etapu

-

29

Olimpiada Znajomości Afryki

do drugiego etapu zakwalifikowały się: Anna Romanek kl. III C, Adriana Franczak kl. III E, Diana Kępa kl. II C

Katarzyna Płaszczewska

30

Olimpiada fizyczna

uczeń klasy IIIa Przemysław Podleśny zakwalifikował się do II etapu

Jolanta Prokopowicz

31

konkursu fotograficznego "Portret z książką"

laureaci konkursu:
I miejsce – Weronika Lejkowska – klasa 1g dyplom
II miejsce - Diana Kępa – klasa – 2c dyplom, Kaja Karwacka – klasa 2a dyplom
III miejsce – Julia Sidor – klasa 1 c dyplom, Oliwia Włoch – 2e dyplom

-

32

IV edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach

do etapu ogólnopolskiego zakwalifikował się Przemysław Szymanek z kl. II c

Agnieszka Opolska

33

XIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji

udział wzięli Adrian Antoniak, Łukasz Dybała i Michał Bobikowski

Anna Przybysławska

34

Konkurs Wiedzy o Krajach Frankofońskich

Udział wzięli: Martyna Pacześ, Adrian Antoniak i Łukasz Dybała
- chłopcy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

Anna Przybysławska

35

V edycja konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”

W konkursie wzięła udział dwójka naszych uczniów: Wiktoria Pacek z klasy II g oraz Mateusz Kołodziejczyk z klasy II a.
Obydwoje zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

Adam Sabat

36

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

do półfinału zakwalifikowali się: Emilia Oniszczuk z klasy Ia, Magdalena Skrzypiec z klasy IIa i Przemysław Podleśny z klasy IIIa.

Ewa Biernacka

37

XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Alfik Matematyczny

Wiktoria Piskorska kl.3a - 1. miejsce w województwie( nagroda rzeczowa),

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku:
Julia Szymanek kl.3a - 2. miejsce w województwie
Emilia Oniszczuk kl.1a
Artur Przybysławski kl. 1a
Weronika Gziut kl. 1a
Krzysztof Michałowski kl. 1e

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku:
Kaja Karwacka kl. 2a
Magdalena Skrzypiec kl. 2a
Aleksander Wójtowicz kl. 2a

Katarzyna Kowalczyk
Ewa Biernacka

38

LXIX Olimpiada Matematyczna

uczeń klasy III a Przemysław Podleśny zakwalifikował się do zawodów drugiego stopnia

Ewa Biernacka

39

Konkurs Fizyczny organizowany przez Politechnikę Warszawską

Przemysław Podleśny, uczeń klasy III A, zakwalifikował się do finału

Jolanta Prokopowicz

40

Olimpiada Przedsiębiorczości

Mateusz Kołodziejczyk, uczeń klasy II a, zakwalifikował się do eliminacji okręgowych

Elżbieta Mizio

41

Konkurs Matematyczny im. gen. Sylwestra Kaliskiego organizowanego przez Instytut Matematyki i Kryptologii, Wydział Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie

Przemysław Podleśny z klasy 3a i Jan Adamek z klasy 2a zakwalifikowali się do finału

Ewa Biernacka

42

XLI Olimpiada Języka Angielskiego

Emilia Oniszczuk (kl Ia) i Przemysław Podleśny (klasa III a) zakwalifikowało się do części ustnej etapu okręgowego

Przemysław Oniszczuk

43

VI NOCNE MARSZE NA ORIENTACJĘ W ZAWIEPRZYCACH

Klasyfikacja końcowa

Katarzyna Płaszczewska

44

Olimpiada z Języka Łacińskiego

Uczeń klasy III a Przemysław Podleśny zakwalifikował się do etapu centralnego

-

45

XIV Wojewódzki Konkurs Literacki

Uczennica klasy Ia Emilia Oniszczuk została laureatem

Rafał Wrotkowski

46

Ogólnopolski Konkurs "Geo-Planeta"

Anna Romanek z kl. IIIC została wyróżniona za bardzo dobry wynik dyplom. Dyplomy uznania otrzymali również: Patrycja Adamczyk dyplom, Aleksandra Mazurek z kl. IIIE dyplom oraz Filip Banasik z kl. IID dyplom

Katarzyna Płaszczewska

47

XLIV Olimpiada Geograficzna

Anna Romanek, uczennica klasy IIIC, uczestniczyła w etapie wojewódzkim

Katarzyna Płaszczewska

48

Olimpiada Chemiczna

Uczeń klasy IIIaPrzemysław Podleśny zakwalifikował się do etapu centralnego

-

49

XXVIII Olimpiada Teologii Katolickiej "POKÓJ I NADZIEJ DLA EUROPY"

Nikodem Marzęda zakwalifikował się do eliminacji II stopnia

Łukasz Wasyluk

50

III edycja konkursu "Wkręć się w Ekonomiczny"

do 2-go etapu zakwalifikowali się: Kinga Danił, Natalia Kurek, Mateusz Krojec z klasy 1a

Elżbieta Mizio

51

Olimpiada Przedsiębiorczości

Mateusz Kołodziejczyk brał udział w etapie okręgowym. Mateusz uzyskał bardzo wysoki wynik z testu. Niestety do finału zabrakło mu TYLKO 0,5 pkt

Elżbieta Mizio

52

Konkurs recytatorski „Strofy miłości”

nagrodę otrzymała Aleksandra Ściseł (2b)

Justyna Świderska-Niedobit

53

konkurs matematyczny MAT 2018

I miejsce w województwie zdobył Aleksander Wójtowicz (2a) (opiekun p. Ewa Biernacka). Aleksander otrzymał dyplom laureata i nagrodę rzeczową.
I miejsce w województwie zdobył również Krzysztof Michałowski (1e) (opiekun p. Katarzyna Kowalczyk). Krzysiek otrzymał dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach pierwszych.

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie otrzymują:
Karol Czechowski (3a) (opiekun p. Ewa Biernacka) – II miejsce w województwie,
Wiktoria Piskorska (3a) (opiekun p. Ewa Biernacka) – IV miejsce w województwie

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie otrzymują:
Magdalena Skrzypiec (2a) (opiekun p. Ewa Biernacka) – II miejsce w województwie, • Jan Adamek (2a) (opiekun p. Ewa Biernacka) – II miejsce w województwie, • Kaja Karwacka (2a) (opiekun p. Ewa Biernacka) – IV miejsce w województwie, • Michał Pióro (3a)(opiekun p. Ewa Biernacka) – VII miejsce w województwie.

Ewa Biernacka

Katarzyna Kowalczyk

54

Konkurs z wiedzy o Unii Europejskiej "Euroscola"

klasa II A jako zespół zakwalifikowała się do drugiego etapu

Konrad Pcian

55

XVIII Ogólnopolski Festiwal Herbertowski

Krzysztof Kasperek po raz drugi zdobył grand prix w kategorii filmowej

Justyna Świderdka-Niedobit

56

XLI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Jan Ślifirczyk z klasa 1a zajął I miejsce w eliminacjach powiatowych w III grupie wiekowej

Sławomir Zdunek

57

IX Konkurs Matematyczny im. gen. Sylwestra Kaliskiego

Przemysław Podleśny został laureatem tegorocznego konkursu zapewniając sobie miejsce na wybranym przez siebie kierunku cywilnym WAT, otrzymał także promesę bezpłatnego zakwaterowania w domu studenckim na pierwszym roku akademickim , stypendium naukowe w pierwszym semestrze studiów oraz nagrody rzeczowe.

Jan Adamek zakwalifikował się do finału. Zajął on 22 miejsce na 99.

Ewa Biernacka

58

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
„An der KUL ist Deutsch cool!”

Dominik Malessa został zakwalifikowany do III. etapu – finałowego w

Konrad Pcian

59

"Od licealisty do finansisty" konkurs zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe Finansistów UMCS

do finału zakwalifikowali się uczniowie z klasy Ib: Aneta Kukier, Agnieszka Iwanek, Grzegorz Bilski

Elżbieta Mizio

60

XLI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Jan Ślifirczyk (1a) zajął I miejsce w eliminacjach powiatowych

Sławomir Zdunek

61

Marsze dla Niepodległej o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów

Klasyfikacja końcowa

-

62

XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego.

Krzysztof Kasperek po raz drugi zdobył grand prix w kategorii filmowej

Justyna Świderska-Niedobit

63

Wojewódzki konkurs „Wkręć się w Ekonomiczny”,
organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Logistyk

drużyna z II LO w składzie: Kinga Danił, Natalia Kurek i Mateusz Krojec z klasy 1a zajęła III miejsce

Elżbieta Mizio

64

Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Przemysław Podleśny z klasy IIIa finalistą

Ewa Biernacka

65

Ogólnopolski Konkurs Logiczny organizowanego przez Katolicki Uniwersytet Lubelski

Do finału zakwalifikowali się: Mateusz Rosa z klasy Ia i Wojciech Zybała z klasy IIIa

Ewa Biernacka

66

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

nagroda dla Kinga Danił (IA)

Rafał Wrotkowski

67

Stypendysta Ministra Edukacji Narodowej za rok szkolny 2016/2017

Przemysław Podleśny

-

68

VI Wojewódzkiego Konkursu Poprawności Językowej „Mówię i piszę po polsku”

etap szkolny
1. Mateusz Kołodziejczyk II a – 79,5 p.
2. Angelika Mucha III d – 75 p.
3. Emilia Oniszczuk I a – 74 p.
4. Małgorzata Muzyka II c – 70,5 p.
5. Jakub Czajka I b – 68 p.
6. Karol Podkościelny I g – 66,5 p.
7. Karolina Dajek II b – 60,5 p.
8. Aleksandra Bącławek I b – 60 p.

Mateusz Kołodziejczyk i Angelika Mucha będą reprezentowali naszą szkołę podczas wojewódzkiego etapu

nauczyciele poloniści

69

XIV Wojewódzki Konkurs Literacki
organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie

Emilia Oniszczuk (Ia) otrzymała I Nagrodę

Rafał Wrotkowski

70

Ogólnopolski Przegląd Inscenizacji Fragmentów Dzieł Williama Shakespeare’a w Języku Angielskim

Ania Szymczak z klasy IC – odtwórczyni roli Isabelli w spektaklu pt. „Angel” – zdobyła Grand Prix i w nagrodę pojedzie do Londynu

Spektakl „Lear” otrzymał drugie (pierwszego nie przyznano) a „Angelo” trzecie miejsce w kategorii dla najlepszego zespołu scenicznego

W spektaklach wystąpili. „LEAR”: Lear (Sara Kusio), Gonerila (Magda Skrzypiec), Regana (Justyna Pożarowszczyk), Cordelia (Kinga Cybul), Doktor (Kinga Danił), w roli Błazna (Patrycja Kwaśniewska) oraz Natalia Florek, Ola Lato, Anna Szymczak, Agnieszka Guz, Weronika Lejkowska. „ANGEL”: Angelo (Wiktor Wilkowicz), Isabella (Anna Szymczak), Książę (Martyna Gliniak), Lucio (Diana Kępa), Claudio (Jakub Wójcik) oraz Natalia Florek, Agnieszka Guz, Weronika Lejkowska, Jagoda Unkiewicz, Emilia Mitrus, Kinga Cybul, Weronika Witek, Jakub Bobiarski, Patryk Rzechuła, Jan Ślifirczyk, Aleksander Iwan, Mikołaj Turowski, Michał Bobikowski.

Rafał Wrotkowski
Barbara Gałka

71

Konkurs w ramach Programu Polska Wschodnia 2014-2020
z zakresu wiedzy o funduszach europejskich i STAR-UP-ach

I miejsce: Ewa Fiutka (1c), Adrian Antoniak (1g)
II miejsce: Kinga Cybul (1c), Maja Nieznaj (1g)
III miejsce: Aleksander Iwan (1c), Wiktoria Wysok (1g)

Nagrodami w konkursie były kupony podarunkowe do realizacji w EMPIK-u.

Elżbieta Mizio

72

X Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej

Wiktoria Pacek (2g) zajęła III miejsce, Magda Skrzypiec (2a) zdobyła 27 miejsce, a Julka Sidor (1c) 35 miejsce

Anna Kowalska

73

Międzynarodowe zawody matematyczne Náboj

Udział wzięły dwie pięcioosobowe drużyny w składzie Weronika Gziut, Mateusz Krojec, Emilia Oniszczuk, Artur Przybysławski, Dominika Wasilewska (drużyna Juniorów) oraz Jan Adamek, Mateusz Budzyński, Kaja Karwacka, Magdalena Skrzypiec, Aleksander Wójtowicz (drużyna Seniorów)

wyniki 24 pkt w kat. Junior oraz 18 pkt w kat. Senior, co obu drużynom dało miejsca w pierwszej 100 w kraju.

Ewa Biernacka

74

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
„An der KUL ist Deutsch cool!”

Dominik Malessa (2a) zajął V miejsce w finale

Konrad Pcian

75

XXXVI Olimpiada Języka Łacińskiego

Przemysław Podleśny (3a) laureat

-

77

Rejonowe XXVI Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego w Lubartowie w składzie: Karolina Pytka, Kinga Cybul, Anna Szymczak, Agnieszka Guz, Paweł Oniszczuk zajęła pierwsze miejsce w rejonie

Sławomir Zdunek

78

Konkurs wiedzy finansowej "Od licealisty do finansisty"

I miejsce w finale zajęła drużyna w składzie: Agnieszka Iwanek, Aneta Kukier i Grzegorz Bilski z klasy 1B

Finaliści otrzymali cenne nagrody (tablety i książki), dyplomy i statuetkę dla II LO.

Elżbieta Mizio

79

Szkoła Lider Innowacji

Przemysław Podleśny, otrzymał tytuł „Ucznia Lidera Innowacji 2018”
II LO zostało uznane „Szkołą Liderem Innowacji 2018”

-

80

konkurs języka angielskiego i wiedzy o USA "Faces of America"

Drużyna II LO w składzie Artur Przybysławski, Emilia Oniszczuk i Diana Kępa zajęła I miejsce

Przemysław Oniszczuk

81

Ogólnopolski Konkurs "Geo-Planeta" PLUS

Anna Romanek z kl. III C została wyróżniona
Dyplomy uznania otrzymali również: Karolina Nicpoń, Aleksandra Mazurek z kl. III E oraz Diana Kępa z kl. II C.

Katarzyna Płaszczewska

82

konkurs „EUROSCOLA”

klasa II A znalazła się w gronie finalistów

Konrad Pcian

83

Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS

Krzysztof Kasperek zakwalifikował się do finału

Justyna Świderska-Niedobit

84

VII edycja Nocnych Marszów na Orientację w Zawieprzycach

I miejsce: Bogumiła Małyska, Julia Wójcik z kl Ig, Laura Gajownik z kl. Id
II miejsce: Katarzyna Łęcka, Kewin Korzeniowski, Weronika Wiącek z kl. Id
III miejsce: Weronika Goździcka, Maiciej Gątarski, Paulina Widyńska z kl. Ig

Katarzyna Płaszczewska
Łukasz Wasyluk

85

SYMULACJA OBRAD PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

I miejsce zdobyła frakcja „Greens/EFA: Zieloni / Wolny Sojusz Europejski”, w składzie której zasiadała reprezentantka II LO – Kaja Karwacka

Konrad Pcian

86

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

IV miejsce dla drużyna II LO w składzie: Karolina Pytka, Kinga Cybul, Anna Szymczak, Agnieszka Guz, Paweł Oniszczuk

Sławomir Zdunek

87

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2018 Kangourou Sans Frontières

Kaja Karwacka z klasy IIa – wyróżnienie,
Michał Pióro z klasy IIIa – wyróżnienie,
Julia Szymanek z klasy IIIa – wyróżnienie,
Karol Czechowski z klasy IIIa – wyróżnienie.

Najlepszy wynik wśród uczniów klas pierwszych zajął Krzysztof Michałowski z kl. Ie

Ewa Biernacka



Katarzyna Kowalczyk

88

"Mathématiquessansfrontiéres" czyli "Matematyka bez granic"

Kl. Ie zajęła 4 miejsce w województwie, 37 w kraju
kl. Ib zajęła 8 miejsce w województwie
kl. Ia zajęła 9 miejsce w województwie

Katarzyna Kowalczyk
Eliza Czerska-Pokraka
Ewa Biernacka

89

"Biznes ma wartość" konkurs realizowany przez studentów Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości KUL w Lublinie

Uczniowie z II LO zajęli II i III miejsce -dwie grupy z naszej szkoły, ex aequo.

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Iwan kl. Ic, Mikołaj Turowski kl. Ie, Weronika Goździcka kl. Ig, Weronika Witek kl. Ig, Paulina Widyńska kl. Ig, Aleksandra Zdunek kl. Ig, Piotr Kolibski kl. Ig, Maciej Gątarski kl. Ig, Natan Marciniak kl. Ig

Elżbieta Mizio

90

Ogolnopolskie Mistrzostwa Menedżerskie

III miejsce w Polsce zajęła drużyna w składzie: Mateusz Krojec, Mateusz Rosa i Mateusz Ślifirczyk (1a)
Cenne nagrody rzeczowe: MP4 i głośniki wodoodporne bluetooth

Elżbieta Mizio

91

konkurs "Eska Dawaj"

Bartosz Michalak (kl. IIIA) zwyciężył i poleci na pierwszy mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji.

-

92

XXVII Konkurs Literacki im. Ludwika Stanisława Licińskiego

nagroda - Martyna Pacześ z klasy I g

Aleksandra Solarz

93

Konkurs Literacki dla Młodzieży „KAJET” Scena Młodych 2018

klasy I c, Agnieszka Guz, wyróżnienie za wiersz „Zauważ mnie”

Rafał Wrotkowski

94

Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW

Następujące osoby ukończyły Akademię Przedsiębiorczości:
• Maja Nieznaj 51,27
• Piotr Kolibski 44,42
• Natan Marciniak 43,58
• Weronika Witek 39,08
• Martyna Bajera 35,17
• Wiktoria Wysok 34,95
• Aleksandra Zgierska 31
• Michał Patrzylas 30,83
• Paulina Widyńska 28,25
• Karol Podkościelny 28,08
• Weronika Goździcka 27,83
• Karol Iwanek 27,3
• Maciej Gatarski 24,58
• Kasia Lipska 24,5
• Aleksandra Mazurek 24
• Weronika Lejkowska 21,87
• Oliwia Kula 20,5

do II etapu Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW przeszła, uzyskując tytuł finalisty Adriana Franczak 64,13pkt zaświadczenie

Elżbieta Mizio dyplom

95

V edycjia„Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii.”

Wiktoria Pacek zajęła godne miejsce w finale

Adam Sabat

96

Ogólnopolski ranking IT SZKOŁA 2018

W rankingu ogólnopolskim II LO zajęło 10 lokatę na najaktywniejszą szkołę w Polsce oraz II lokatę w województwie lubelskim

Elżbieta Mizio

97

-

-

-

Osiągnięcia sportowe

L.p.

Nazwy konkursów

Uczestnicy zawodów

Nauczyciel prowadzący

1

Mistrzostwo Powiatu - Liga LA

drużyna dziewcząt II LO zajęła pierwsze miejsce dyplom
Drużyna chłopców II LO zajęła drugie miejsce

Skład drużyny dziewcząt: Cyranek Oliwia, Dąbrowska Magda, Furtak Aleksandra, Gajownik Laura, Gazda Angelika, Gębal Natalia, Gontarczyk Klaudia, Jabłońska Zuzanna, Kot Paulina, Meksuła Monika, Nadolna Weronika, Pożarowczyk Justyna, Robak Natalia, Sienkiewicz Aleksandra

Skład drużyny chłopców: Baran Antoni, Dybała Łukasz, Garbacz Wiktor, Kobyłka Szymon, Laskowski Jakub, Lipski Michał, Marzęda Nikodem, Onyszko Krystian, Pióro Michał, Skrobowski Michał, Ziemichód Mateusz, Zyga Mateusz


Urszula Jedut (op. dziewcząt)


Marcin Świderek (op. chłopców)

2

Liga lekkoatletyczna dziewcząt

finał wojewódzki - VIII miejsce
Uczestnicy: Dąbrowska Magdalena - IIID, Meksuła Monika - IIId, Sienkiewicz Aleksandra - IIID, Robak Natalia - IIIa, Gontarczyk Klaudia - IIC, Matyjaszczyk Dorota - IIg, Sidor Paulina - IId, Gajownik Laura - Id, Guz Agnieszka - Ic, Jabłońska Zuzanna - Ic, Kusyk Katarzyna - Ib, Zięba Julia - IB, Nadolna Weronika- Id, Pożarowszyk Justyna - Ic

Urszula Jedut

3

Mistrzostwa Powiatu w pływaniu sztafetowym dziewcząt

I miejsce
Uczestnicy: Robak Natalia - IIIa, Florek Michalina - IIIa, Rybak Karolina - IIIa, Borzęcka Maja - IIId, Gontarczyk Klaudia - IIc, Pacek Wiktoria - IIG

Urszula Jedut

4

Mistrzostwa Powiatu w pływaniu indywidualnym dziewcząt

Uczestnicy:
Robak Natalia - IIIa -I miejsce w stylu dowolnym
Borzęcka Maja - IIId - I miejsce w stylu grzbietowym
Robak Karolina -IIIa - II miejsce w stylu grzbietowym
Gontarczyk Klaudia - IIc - I miejsce w stylu klasycznym
Zięba Julia - Ib - II miejsce w stylu klasycznym

Urszula Jedut

5

Mistrzostwa Pływackie Powiatu Lubartowskiego w kategorii Licealiada

Drużyna chłopców zajęła II miejsce
start indywidualny:
grzbietowy chłopców: Łukasz Osior kl. I E - III miejsce;
klasyczny chłopców: Karol Czechowski kl. III A - II miejsce;
motylkowy chłopców: Szymon Lato kl. II E - II miejsce.

Marcin Świderek

6

Mistrzostwa Rejonu w Pływaniu Sztafetowym

III miejsce

skład: Robak Natalia IIIa, Rybak Karolina - IIIA, Florek Michalina - IIIa, Grudzień Natalia - IIIa, Borzęcka Maja - IIId, Gontarczyk Klaudia - IIc

Urszula Jedut

7

Mistrzostwa Rejonu w pływaniu indywidualnym

Robak Natalia IIIa - II miejsce w stylu dowolnym
Rybak Karolina IIIa - III miejsce w stylu grzbietowym
Gontarczyk Klaudia IIc - IV miejsce w stylu klasycznym
Zięba Julia Ib - V miejsce w stylu klasycznym

Urszula Jedut

8

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt

I miejsce

skład:
Piskorska Wiktoria - IIIa - kapitan, Koperczak Aleksandra - IIIb, Płowaś Weronika - IIIb, Meksuła Monika -IIId, Gomoła Klaudia - IId, Futera Gabriela - Ie, Zyga Klaudia - Ig, Mitura Natalia - Id, Kula Oliwia - Ig, Pytka Karolina - Id, Siwek Dominika -Id, Wysok Wiktoria - Ig

Urszula Jedut

9

Mistrzostwo Powiatu lubartowskiego w piłce siatkowej

Drużyna II LO - II miejsce
Skład naszej drużyny: Antoniak Adrian IG/ Budzyński Grzegorz IA/ Laskowski Jakub IE/ Podleśny Jakub IE/ Gątarski Maciej IG/ Majcher Kacper IIA/ Musiej Paweł IID/ Garbacz Wiktor IIIE/ Kobyłka Szymon IIIE/ Lipski Michał IIIE/ Skrobowski Michał IIIE/ Sykut Alan IIIB/ Antoni Baran IIE.

Marcin Świderek

10

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Reprezentacje naszej szkoły zajęły III miejsce
Drużyna dziewcząt: Natalia Czarnecka kl. II d, Eliza Filipowicz kl. I b, Angelika Nowosad kl. II d
Drużyna chłopców: Damian Szostak kl III c, Marcin Jaszczuk kl. I e, Jan Urban kl. I e

Małgorzata Czarniecka

11

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Piskorska Wiktoria (IIIA), Gziut Weronika (IA) oraz Rudzińska Zuzanna (IA) zajęła II miejsce a drużyna chłopców: Laskowski Jakub (IE) oraz Podleśny Jakub (IE) zajęła III miejsce

Ryszard Gierach

12

Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych

Reprezentacja II LO: Alan Sykut (IIIB), Michał Pióro (IIIA), Stępień Czesław (IE) oraz Adamek Julia (IA)zajęła II miejsce

Ryszard Gierach

13

Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Piłce Koszykowej Chłopców

Drużyna z II LO zajęła I miejsce
Naszą drużynę reprezentowali:
1.Dybała Łukasz kl. Ig
2.Dzięgielewski Karol kl. Ie
3.Laskowski Jakub Kl. Ie
4.Michałowski Krzysztof kl. Ie
5.Woźniak Paweł kl. Ia
6.Góźdź Adrian kl. IIa
7.Rojek Dominik kl. IIa
8.Sykut Alan kl. IIIb
9.Kobyłka Szymon kl. IIIe
10.Skrobowski Michał kl. IIIe
11.Garbacz Wiktor kl. IIIe
12.Lipski Michał kl. IIIe

Marcin Świderek

14

Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce
skład: Futera Gabriela Ie, Gomoła Klaudia IId, Koperczak Aleksandra IIIb, Kula Oliwia Ig, Meksuła Monika IIId, Mitura Natalia Id, Płowaś Weronika IIIb, Pytka Karolina Id, Siwek Dominika Id, Wójcik Julia Ic, Wysok Wiktoria Ig, Zyga Klaudia IG

Urszula Jedut

15

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt

Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce

Skład drużyny:
1 Gomoła Klaudia - II d
2 Czarnecka Natalia - II d
3 Mitura Natalia - I d
4 Kuć Ewelina - II e
5 Rybak Gabriela - II c
6 Wójcik Lidia - II c
7 Furtak Aleksandra - I c
8 Zyga Klaudia - I g
9 Polak Martyna - II d
10 Futera Gabriela - I e
11 Filipowicz Eliza - I b
12 Wójcik Julia - I c
13 Siwek Dominika - I d

Małgorzata Czarniecka

16

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt.

Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce.

Skład drużyny:
1 Mitura Natalia - I d
2 Pytka Karolina - I d
3 Cieniuch Justyna - II d
4 Nowosad Angelika - II d
5 Urban Wiktoria - I b
6 Urban Katarzyna - III g
7 Rybak Karolina - III a
8 Gaweł Katarzyna - III c
9 Lalak Anna - I e
10 Adamek Julia - I e
11 Bednarska Julia - II d
12 Czarnecka Natalia - II d

Małgorzata Czarniecka

17

Mistrzostwa Powiatu w szachach indywidualnych

Miejsce drugie zajął Michał Pióro

Pozostałe miejsca w klasyfikacji:
5 miejsce – Alan Sykut,
8 - Kowalczyk Oskar,
9-Stępień Czesław,
10 - Podleśny Jakub,
14-Rosa Mateusz,
17-Ślifirczyk Jan,
18-Adamek Julia,
22-Iwan Aleksander.

Ryszard Gierach

18

Mistrzostwa Lubartowa w Badmintonie

Skrobowski Michał – II miejsce,
Wójcik Lidia – III miejsce,
Laskowski Jakub – miejsce IV-VI,
Podleśny Jakub – miejsce VII-IX

Ryszard Gierach

19

Mistrzostwa Rejonu w koszykówce chłopców

III miejsce
Skład:
1.Dybała Łukasz kl. Ig
2.Dzięgielewski Karol kl. Ie
3.Laskowski Jakub Kl. Ie
4.Michałowski Krzysztof kl. Ie
5.Woźniak Paweł kl. IIa
6.Góźdź Adrian kl. IIIa
7.Capała Dominik Ie
8.Podleśny Jakub Ie
9.Kobyłka Szymon kl. IIIe
10.Skrobowski Michał kl. IIIe
11.Garbacz Wiktor kl. IIIe
12.Lipski Michał kl. IIIe

Marcin Świderek

20

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

III Miejsce
Skład: Lato Szymon IIe, Muzyka Kacper IIe, Stasiak Kacper IIe, Gątarski Maciej Ig, Laskowski Jakub Ie, Podleśny Jakub Ie, Majcher Kacper IIa, Gajos Jakub IIg, Zyga Mateusz IIg, Musiej Paweł IId, Skrobowski Michał IIIe, Kobyłka Szymon IIIe

Małgorzata Czarniecka

21

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt

III miejsce
Czarnecka Natalia IID
Filipowicz Eliza IB
Furtak Aleksandra IC
Futera Gabriela IE
Gomoła Klaudia IID
Kuć Ewelina IIE
Lalak Anna IE
Mitura Natalia ID
Polak Martyna IID
Rybak Gabriela IIC
Siwek Dominika ID
Wójcik Julia IC
Wojcik Lidia IIC
Zyga Klaudia IG

Małgorzata Czarniecka

22

-

-

-

23

-

-

-

24

-

-

-


Serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów.


Aktualizacja strony:
Elżbieta Mizio



Dzisiaj
Czas: 1:15
22 6 2018
Do końca roku zostało 193 dni.
Imieniny obchodzą: Achacjusz, Achacy, Agenor, Alban, Broniwoj, Flawiusz, Innocenty, Innocenta, Kirył, Paulina
Nikt nie ma dziś urodzin.
Użytkownicy obchodzący urodziny w ciągu następnych 7 dni:
though(25)

20-lecie szkoły


Brązowa Tarcza dla II LO




Szkoła pod patronatem UMCS

Szkoła pod patronatem SGGW

Szkoła pod patronatem WAT



Certyfikat

www.topr.pl
Facebook SKKT





II LO Mobilnie:

Zapraszamy pod adresem:

http://mobile.lo2lubartow.pl

Strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne ;)

 


Ostatnie tematy
» IT SZKOŁA - podsumowanie
» Akademia przedsiębiorczości - podsumowanie pracy.
» Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
» Światowy Dzień Krwiodawcy
» Olimpiada Solidarności
» II LO przedsiębiorczością stoi
» Literackie sukcesy w II LO
» Wyprawa do Gruzji 2018
» Lekcja w Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego
» W Bieszczadach bez zmian

Prognoza pogody na dziś

Szybka rejestracja
Użytkownik:
Hasło: Potwierdź Hasło:
E-mail:
 Płeć: Kobieta Mężczyzna
      

Sponsorzy:







Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group