Strona Główna II LO w Lubartowie
Oficjalne Forum II Liceum Ogólnokształcącego w Lubartowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Plan Lekcji           O naszej szkole w prasie          Matura          Losy absolwentów

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy podoba się wam nowa strona naszego LO i nasze forum ????

Czy podoba się wam nowa strona naszego LO i nasze forum ????
Tak
66%
 66%  [ 8 ]
Nie
16%
 16%  [ 2 ]
Tamta była lepsza
8%
 8%  [ 1 ]
Nie mam zdania
8%
 8%  [ 1 ]
Obie mi sie podobają
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
admin 
Administrator

Wysłany: 2004-04-11, 11:51   Czy podoba się wam nowa strona naszego LO i nasze forum ????

Jak w temacie. Prosimy o wszelkie sugestie pochwaly :wink: a nawet krytyke 8)

Solder
[Usunięty]

Wysłany: 2004-04-15, 22:09   

Elo :) stronka jest jak najbardziej przystępna, jak narazie trudno sie wypowiedzieć, czy porównać do lubartowskiego forum z lubartow.com.pl , gdyż jest jeszcze za krótko. Mimo wszystko pojawiają sie dość rażące opinie niektórych użytkowników dajmy np. wypowiedzi w temacie o linkach :? Przez niektóre kłótnie o byle "bzdety" to forum może bardzo łatwo upaść (podobnie jak forum IILO na wyżej wymienionej stronie). Grunt to żeby do tego nie dopuścić, tylko sprawić by nasze (ściślej jego Adminów) prywatne dzieło odzwierciedlało ambicje i kulture tego liceum, a nie tak jak sie dzieje na stronie lubartowa, gdzie w przewadze ludzie dają posty tylko po to by kogoś zjechać, opluć czy ośmieszyć na tle czytelników... bo boją sie tego powiedzieć komuś w oczy, próbując wyróżnić sie w tłumie i oznajmić światu swoją wyższość, :573: paranoja!! Forum IILO powinno zawierać wypowiedzi na temat szkoły a nie ludzi do niej chodzących. Mimo to tutejsze forum mogło by sie sprawdzić byleby utrzymało pewien dystans i poziom wypowiedzi dla niektórych spraw, a także gdyby na temat tej szkoły relacjonowały osoby do niej chodzące!! (a nie ludzie którzy słyszeli o niej tylko z opowiadań kolegów). Taka rada na przyszłość, i pokłony adminom tej strony, że dbają o mienie LO. A tak po za tym by nie odbiegać od tematu fajna stronka i po analiźe za, przeciw sądze że należy ją dalej propagować, a jeśli sie komuś ona nie podba wcale nie musi sie tu wypowiadać, bo okaże tylko zazdrość i słabość (nieposiadając jak narazie lepszej) krytykując ją ... NaRkA Pozdrowionka

DjJoy
[Usunięty]

Wysłany: 2004-04-21, 20:31   

jak dla mnie troche za malo czytelna ... np juz jportal chyba jest o wiele bardziej czytelny :> ale pomijajac to odniose sie tu do wypowiedzi przdmowcy .. z czescio tego co ten ktoś napisał poprostu nie moge sie zgodzić... Jakim cudem mamy pisać o szkole a nie o ludziach :?: Przecierz II LO to nie tylko budynek ,ale przedewszsytkich spleczność szkolna... uważam ze ludzie uczeszczajacy do tejze szkoły są nieodwłoczną czescio II LO :!:

pipi 

Wysłany: 2004-04-22, 09:36   

a ja nie zgodze sie z Solderem. To fotum powinno być dla wszystkich a nie tylko dla uczniów naszego LO. Stronka ne jest robiona tylko dla uczniów naszego Lo ale także po to by jakos szkołe wypromować. I nie sądze żeby poprzez kłutnie czy jakies tam wymiany zdań forum mogło upaść. Głupoty piszesz.

BuNiO
[Usunięty]

Wysłany: 2004-04-22, 16:31   

jak narazie widze ze kazy ma swoja opinie, Troszki roznie sie te opinie ale ja jednak uwazam ze stronka jest jak najbardziej w******a i nie ma co tu kryc . wiec jak narazie ja nie mam zadnych zastrzezen do tej stronki a co do forum to sie jeszcze w najblizszym czasie okaze ;] :)

Squall
[Usunięty]

Wysłany: 2004-04-29, 21:17   

Ja sądzę że stronka powinna być głównie o szkole ale może być równierz miniportalem naszego regionu... W ten sposób można dotrzeć do mas bo jak narazie na pierwszym miejscu popularności stoi niejakie www.lubartow.com.pl

Thor
Gość
Wysłany: 2007-07-30, 01:00   tak znowu

a na marginesie, ładnie dajecie niemoty, dzisiaj ankieta jak oceniasz forum czy tam stronke a jutro która klasa jest najlepsza albo temat przerabiany czyli które LO jest lepsze :) jak juz zaczniecie tą wojne to niech mi ktoś da cynka jestem pod parasolami

ewet 

Wysłany: 2008-08-11, 09:34   

strona jak najbardziej okey ale nie wiem nie zwróciłam uwagi w sumie czy ktoś już o tym pisał ale na stronie jest błąd-klasa IIK (obecnie IIIK) ma rozszerzenie z biologii i chemii a nie z języków i wosu... :kwasny: :kwasny:
mam nadzieje że ktoś to zmieni...

Elzbieta Mizio 
Administrator
Elżbieta Mizio

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-08-11, 17:17   

zmienimy zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego

Odpowiedz do tematu